• Rok szkolny

• Klasa VI a

• I miejsce - główna nagroda
        • III Powiatowy Przegląd Filmów Profilaktycznych · lokalny · 2019/2020
        • Uczniowie klasy VI a zdobyli pierwsze miejsce w III Powiatowym Przeglądzie Filmów Profilaktycznych i otrzymali główną nagrodę za film "Pamiętaj! Masz jedno Życie!!!" Film został przygotowany pod opieką i kierownictwem p. Iwony Kieliszek i p. Darka Prządki
    • 2017/2018

• regionalny

• Antoni Wawer

• II miejsce
        • Powiatowy Konkurs "Czy znasz ewangelię Św. Jana" · regionalny · 2017/2018
        • W dniu 21 marca 2018r. w Zespole Szkół nr 1 w Garwolinie odbył się etap Powiatowy III Konkursu Biblijnego "Czy znasz Ewangelię wg św. Jana" organizowanego przez Stowarzyszenie Św. Franciszka w Garwolinie.
          W dniu 18 kwietnia 2018 roku w Garwolinie miało miejsce uroczyste podsumowanie i ogłoszenie wyników konkursu.
          Antoni Wawer otrzymał nagrodę za zdobyte II miejsce w etapie powiatowym.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań uczniów wiedzą biblijną oraz zainteresowanie duchowym przesłaniemNowego Testamentu.

Patronat Honorowy:
          • Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda
          • Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski
          • Burmistrz Miasta Garwolin Tadeusz Mikulski

Antoniemu gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć w zdobwaniu wiedzy.
        • Aleksandra Jakubaszek

• przejście do finału i zdobycie wyróżnienie
        • KONKURS BIBLIJNY · regionalny · 2017/2018
        • 13 marca 2018r. odbył się w Garwolinie etap rejonowy II Diecezjalnego Konkursu Biblijnego „Spotkania z Jezusem w Ewangelii wg św. Marka”.

Do konkursu ze znajomości Ewangelii przystąpiło 25 uczniów z rejonu Garwolińskiego. Miło nam poinformować, że uczennica klasy siódmej Szkoły Podstawowej w Trojanowie Aleksandra Jakubaszek zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się w kwietniu.

Jednocześnie w tym samym czasie w pozostałych czterech rejonach odbyły się eliminacje konkursu. W tym dniu na terenie Diecezji Siedleckiej przystąpiło do konkursu ponad 120 uczniów, a z każdego rejonu 5 najlepszych osób przeszło do finału. Aleksandra Jakubaszek zdobyła wyróżnienie.
        • III miejsce
        • Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego · regionalny · 2017/2018
        • Nasi uczniowie Izabela Gardzińska, Katarzyna Kamińska, Piotr Jurzysta, Kamil Maraszek zdobyli III miejsce w rejonowym Turnieju BRD w Siedlcach. Spotkało się tam 6 najlepszych drużyn z regionu siedleckiego ( powiat węgrowski, łosicki, sokołowski, garwoliński, siedlecki i miasto Siedlce.) w tym nasza Szkoła Podstawowa
        • uczniowie klasy III gim